40кб

Наша адреса:
м.Київ,
вул. Кирилівська 126/2

Графік роботи:
Пн - Сб: 09:00 - 20:00
Неділя: вихідний

Контактні телефони:
(044) 468-31-36
(067) 332-45-19 (viber)

Наша пошта:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ми в соцмережах:
facebook   instagram

Записатися на прийом

3.jpg

service-6 У сучасному світі подорож – скоріше необхідність, ніж розкіш. Вона дає змогу людині виконати свою роботу, пройти навчання, зміцнити здоров’я, а також пізнати світ і саму себе.

Медичний туризм дозволяє поєднати декілька цілей в одній подорожі: наприклад, здійснити професійну поїздку в Україну, познайомитися з її самобутньою історією, культурою, кухнею, а також отримати необхідну стоматологічну допомогу сучасного рівня якості за цінами нижчими, ніж в більшості європейських країн та країнах Америки.

Планування, здійснення подорожі та лікування завдяки сучасним засобам комунікації надзвичайно простий та швидкий процес.

ТОВ «Клініка інноваційної сучасної стоматології» надає безкоштовні дистанційні індивідуальні консультації, складання планів та графіків стоматологічного лікування. Спілкування проводиться за допомогою електронної пошти, Viber, Skype, мобільного зв'язку та ін.

Ви можете отримати додатково інформацію про Ліцензію, приміщення, обладнання, сертифікацію лікарів, їх фото і т.д. Надаємо послуги перекладача. Також надаємо допомогу в придбанні квитків, бронюванні житла, трансфері, організації дозвілля.


Врахуємо всі Ваші побажання! Відповімо на всі Ваші запитання!

Замовити зворотній дзвінок

Введіть Ваш телефон

Введіть номер телефону!

Залишити відгук або запитання

Поле не заповнене

Поле не заповнене

Please write a subject for your message.

Поле не заповнене

Поле не заповнене