40кб

Наша адреса:
м.Київ,
вул. Кирилівська 126/2

Графік роботи:
Пн - Сб: 09:00 - 20:00
Неділя: вихідний

Контактні телефони:
(044) 468-31-36
(067) 332-45-19 (viber)

Наша пошта:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ми в соцмережах:
facebook   instagram

Записатися на прийом

1.jpg

 

Стан коренів зубів, кісткової тканини щелепи, каналів, наявність кісти зуба або запальних процесів під пломбою, коронкою неможливо визначити одним лише візуальним оглядом стоматолога.
Залежно від симптоматики лікар може призначити один з видів рентгенографії: дентальний знімок, панорамний знімок, комп’ютерна томографія.

Дентальний рентгенівський знімок виконується на одному або декількох зубах (до 4-х) і дозволяє оцінити:

• Патологію в прорізуванні зуба мудрості;
• Глибину каріозного пошкодження;
• Пошкодження зубів під коронкою або пломбою;
• Причини затримки прорізування зубів;
• Стан зубних каналів.

 

Досі в суспільстві поширена думка, що рентген небезпечний для здоров’я і надає опромінюючий вплив. Однак, сучасні вчені доводять, що це твердження – всього лише міф.
Доза опромінення, одержана пацієнтом при проведенні дентального рентгенівського знімка істотно мала і становить 0,002 – 0,003 мілізіверт в той час, як санітарні норми допустимого опромінення на рік становлять 1 мілізіверт. Людина без шкоди для здоров’я може проводити до 500 знімків на комп’ютерному радіовізіографі або 100 на рентгеноапаратурі.

Для майбутніх мам протипоказано виконувати дентальні рентгенівські знімки до кінця другого триместру вагітності, коли плід тільки формується. У наступні місяці рентгенографія допускається за показаннями лікаря. Рекомендується при процедурі надягати спеціальний свинцевий фартух, який закриває живіт, і комір.

Годуючим жінкам не варто турбуватися про грудне молоко та сміливо робити дентальний знімок, оскільки на розчин білка і жиру, яким є молоко, промені рентгена не діють. Впливу променів піддаються тільки молочні залози, проте цей вплив настільки мінімальний, що не заподіє ніякої шкоди здоров’ю жінки.

Для дітей допускається проведення дентальної рентгенографії не частіше одного разу на 2 роки до моменту повного прорізування постійних зубів і один раз в 1,5 роки після з використанням засобів захисту для інших частин тіла. До того ж сучасні візіографи мають спеціальні програми, розроблені виключно для дітей.

Замовити зворотній дзвінок

Введіть Ваш телефон

Введіть номер телефону!

Залишити відгук або запитання

Поле не заповнене

Поле не заповнене

Please write a subject for your message.

Поле не заповнене

Поле не заповнене